מחיצות זכוכית

 

מחיצות זכוכית

מחיצות זכוכית מטרתם הגדולה היא ליצור הפרדה, הפרדה משמעה חללים גדולים או כאלה שדורשים הפרדה ואין בהם קירות או משהו שמפריד אז מחלקים את החלל באמצעות מחיצות זכוכית. מחיצות זכוכית במקום מסוים יוצרות הפרדה אך מצד שני יוצרות חיבור בין החללים שהופרדו באמצעות מחיצות זכוכית. המון אנשים בעלי חלל גדול מאוד בעבודה או בבית ולא יודעים מה לעשות איתו בצורה נכונה, עד אשר מבינים כי מחיצות זכוכית יוכלו לעשות המון מבחינת הוספה לחדר. אנו יכולים למצוא מחיצות זכוכית שאטומות ולא רואים מבעדן, אנו יכולים לראות מחיצות זכוכית שהן שקופות וניתן לראות מבעדן. 

מבחינת סוגי מחיצות זכוכית כל אחד ומה שהוא יותר אוהב לראות בעין, אם הוא אוהב להיות בלתי נראה ולא לראות מבעדן או אם הוא רוצה כן לראות ולהיראות. המון אנשים שעובדים מהבית בעלי משרד ביתי ממקממים מחיצות זכוכית בבית כדי ליצור הפרדה מסוימת בין החיים הפרטיים בבית לעבודה בהם. לפעמים במקרים בהם ישנם ילדים קטנים בבית אנו נרצה לעבוד ולראות ולפקח עליהם לגבי מה שהם עושים ומה שקורה ולהיות ערים למתרחש לכן מחיצת הזכוכית בביתם שקופה. מחיצות זכוכית יוצרות הפרדה של השטח הקיים בדיוק כמו שגדרות מפרידות בין השטח שלנו לדוגמא לבין השטח הציבורי שבחוץ לא משנה אם הן אטומות או שקופות עדיין ישנה הפרדה ברורה של השטח. 

מחיצות זכוכית יכולות לעשות סדר בתוך הבית או במשרד, ליצור הפרדה בין החלקים בבית, מחיצות זכוכית יכולות להוסיף המון מבחינה אסתטית ועיצובית הן עושות סדר, חלק אחד וחלקו השני ובמקום מסויםן גם יוצרות שקט מסוים כמו דלת. גם אם מחיצות זכוכית שקופות ונראה שהן לא מפרידות והכל גלוי וידוע לעין עדיין עומד משהו בין לבין והכל לא פתוח לרווחה ומחובר.